Примусове входження

Примусове входження Київ

Поняття «примусове входження» приміняється до боржника, який за тих чи інших причин не надає допуск до житла та іншого володіння, належних до його господарства споруд або приміщень, які знаходяться в його користуванні на даний момент. Прийняття такої міри необхідно при наявності рішення суду щодо накладення арешту, проведення огляду приміщень, якому ніхто не повинен перешкоджати.

Примусове входження до житла боржника

Приватний виконавець нашої компанії допоможе виконати правомірні дії, які стосуються можливості спокійно проводити огляд відповідних приміщень при необхідності примусово відкривати їх, заручившись підтримкою правоохоронних сил, опечатувати та вилучати належне боржникові майно, на яке, згідно із законом, можливо звернути стягнення в конкретній ситуації. Така процедура просто необхідна, наразі якщо боржник чинить опір і поводить себе не кращим чином.

Ухвала про примусове входження – це привід звернутися до нас

Приватний виконавець завдяки наявності офіційного сайту знаходиться поряд у потрібну хвилину, навіть якщо клієнт проживає у іншому місті чи районі. Щоб отримати допомогу і професійну консультацію, достатньо зателефонувати по телефону або скористатись послугою «зворотній зв’язок», залишивши свої дані. Наші фахівці дадуть відповіді на всі запитання та проведуть необхідні дії, в яких є гостра необхідність.

Оплата послуг

Приватний виконавець офіційно отримує відсотки від суми заборгованості боржника, яка розраховується у відповідному порядку і сплачується боржником додатково. Уся процедура здійснюється прозоро і застрахована від обману і шахрайства.

Особливості і переваги

Примусове входження в квартиру – це не зовсім приємний момент, але в багатьох випадках він є єдиною можливістю для виконання постанови уповноважених осіб. Робота приватного виконавця на сьогоднішній день має багато позитивних моментів, а саме:

  1. Відповідальне і уважне ставлення до звернення клієнтів.
  2. Максимальна зацікавленість у швидкому виконанню поставленої цілі.
  3. Фахівець з досвідом детально розбирається у всіх тонкощах справи.
  4. Професійний підхід і виконання всіх дій послідовно, дотримуючись чинного законодавства.

Немає потреби марнувати час і сили на додаткові формальності, співпраця онлайн – це можливість без особливих зусиль скористатись вигідною пропозицією вирішення проблем на нашому сайті.

Визначення боржника та закон України

Боржник (як фізична так і юридична особа) ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ допускати в установленому законом порядку виконавця до житла та іншого володіння, приміщень і сховищ, що належать йому або якими він користується, для проведення виконавчих дій.

Боржник (як фізична так і юридична особа) ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ допускати в установленому законом порядку виконавця до житла та іншого володіння, приміщень і сховищ, що належать йому або якими він користується, для проведення виконавчих дій.

У разі якщо боржник не надав допуск до житла та іншого володіння, приміщень і сховищ, що належать йому або якими він користується, приватний виконавець, так само як і державний, відповідно до норм Закону України “Про виконавче провадження”, має право ПРИМУСОВО входити:

  • на територію (на земельні ділянки, до приміщень, сховищ) юридичних осіб – БЕЗПЕРЕШКОДНО без будь-яких додаткових документів, за пред’явленням посвідчення приватного виконавця;
  • на територію (до житла чи іншого володіння, на земельні ділянки, до приміщень, сховищ) фізичних осіб, особи, в якої перебуває майно боржника чи майно та кошти, належні боржникові від інших осіб – за наявності вмотивованого рішення суду про примусове проникнення до житла чи іншого володіння фізичної особи.

Під час примусового входження (проникнення до житла), приватний виконавець має право проводити огляд відповідних приміщень, у разі потреби примусово відкривати їх в установленому порядку із залученням працівників поліції, опечатувати такі приміщення, арештовувати, опечатувати та вилучати належне боржникові майно, яке там перебуває та на яке згідно із законом можливо звернути стягнення.