Розшук майна боржника

Розшук майна боржника Київ

Іноді виникають ситуації, коли місцезнаходження транспортного засобу боржника невідомо. У такому разі необхідно починати розшук. Національна поліція повинна отримати постанову від виконавця на розшук майна, щоб почати справу. Після знаходження  транспорту пошуки припиняються, після чого оформлюється певний документ.

Розшук майна (транспортного засобу)

Успіх операції буде гарантовано, якщо звернутись до приватного виконавця. Виноситься постанова, яку обов ‘язково повинна виконати поліція. Транспорт на деякий час затримується та зберігається у спеціальних місцях співробітниками поліції. Виконавець вже протягом наступного дня виносить постанову про те, що майно знімається з розшуку після його виявлення.

Як оформити подання про розшук майна боржника

Наша компанія розташована у місті Києві, але, якщо клієнт має на руках рішення суду, рішення іншого органу або виконавчий напис нотаріуса і виконавчий документ, тоді він може зв’язатися з нашими фахівцями за номерами телефону, які вказанні на офіційному сайті. Крім того, є можливість відправити письмовий запит на нашу електронну пошту і скористатись зворотнім зв‘язком.

Приватний виконавець розгляне кейс, надасть відповідну необхідну юридичну консультацію і запропонує найкращій варіант .

Оптимальна ціна питання

Усі витрати, пов’язані з розшуком майна боржника та його зберіганням, стягуються з боржника у порядку, встановленому законодавством. Таким чином, постанова про оголошення розшуку майна боржника та інша робота приватного виконавця по цьому питанню буде винагороджена  нарахуванням певних відсотків від усіх витрат, які були необхідними. Вся процедура абсолютно прозора і чесна.

Чому варто звернутися до нас?

Приватний виконавець – це оптимальний варіант для всіх:

  • Він завжди знає, як прискорити вирішення справи.
  • Уважно, відповідально і сумлінно відноситься до своїх обов‘язків.
  • Гарантує дотримання усіх норм діючого законодавства.

У разі відсутності у приватного виконавця інформації про місцезнаходження транспортного засобу боржника, виконавець виносить постанову про оголошення розшуку майна боржника та направляє її до органів Національної поліції.