Послуги приватного виконавця - правова умова вашої безпеки.

Приватний виконавець Виконавчого округу
м. Києва

Час роботи: пн-пт 09.00-19.00

м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 52
БЦ"Vector", оф. 414

Розшук майна боржника Київ

Іноді виникають ситуації, коли місцезнаходження транспортного засобу боржника невідомо. У такому разі необхідно починати розшук. Національна поліція повинна отримати постанову від виконавця на розшук майна, щоб почати справу. Після знаходження  транспорту пошуки припиняються, після чого оформлюється певний документ.

Успіх операції буде гарантовано, якщо звернутись до приватного виконавця. Виноситься постанова, яку обов ‘язково повинна виконати поліція. Транспорт на деякий час затримується та зберігається у спеціальних місцях співробітниками поліції. Виконавець вже протягом наступного дня виносить постанову про те, що майно знімається з розшуку після його виявлення.

Подання про розшук майна боржника

Наша компанія розташована у місті Києві, але, якщо клієнт має на руках рішення суду, рішення іншого органу або виконавчий напис нотаріуса і виконавчий документ, тоді він може зв’язатися з нашими фахівцями за номерами телефону, які вказанні на офіційному сайті. Крім того, є можливість відправити письмовий запит на нашу електронну пошту і скористатись зворотнім зв‘язком.

Приватний виконавець розгляне кейс, надасть відповідну необхідну юридичну консультацію і запропонує найкращій варіант .

Оптимальна ціна питання

Усі витрати, пов’язані з розшуком майна боржника та його зберіганням, стягуються з боржника у порядку, встановленому законодавством. Таким чином, постанова про оголошення розшуку майна боржника та інша робота приватного виконавця по цьому питанню буде винагороджена  нарахуванням певних відсотків від усіх витрат, які були необхідними. Вся процедура абсолютно прозора і чесна.

Відповіді на Поширені питання

Для того, щоб отримати допомогу, необхідно витратити мінімум часу і зусиль, достатньо зателефонувати  за номером, вказаним на нашому сайті, або скористатися послугою зворотнього зв’язку. Для того, щоб виконавець міг зв’язатися, необхідно залишити свої дані:

  • Номер телефона.
  • Адресу електронної пошти.
  • Своє прізвище, ім’я та по батькові.

Зручність роботи з приватним виконавцем обумовлена ​​тим, що його послуги оплачуються у більшості випадків за рахунок боржника. Здійснюється оплата зазвичай після отримання стягувачем своїх грошей. Важливо розуміти, що кошти утримуються не з суми боргу, а на додаток до неї.

Зателефонуйте будь ласка нам за телефонами вказаними на сайті або заповніть заявку і ми самі зв’яжемось з Вами!

Переваги співпраці З нами

Відкриття виконавчого провадження в день надходження заяви Стягувача

Повне та постійне інформування Стягувача щодо усіх заходів примусового виконання

Інформація, що стала відома виконавцю у зв’язку зі здійсненням професійної діяльності є професійною таємницею

Максимальна зацікавленість у фактичному виконанні судових рішень на користь Стягувача

Відсутність бюрократичних перешкод та черг. Своєчасне та професійне виконання рішень

Приватний виконавець – це оптимальний варіант для всіх:

  • Він завжди знає, як прискорити вирішення справи.
  • Уважно, відповідально і сумлінно відноситься до своїх обов‘язків.
  • Гарантує дотримання усіх норм діючого законодавства.

 

У разі відсутності у приватного виконавця інформації про місцезнаходження транспортного засобу боржника, виконавець виносить постанову про оголошення розшуку майна боржника та направляє її до органів Національної поліції.

Закон України “Про виконавче провадження”

частина 3 статті 36:

У разі необхідності розшуку транспортного засобу боржника виконавець виносить постанову про такий розшук, яка є обов’язковою для виконання поліцією.

Тимчасове затримання та зберігання поліцією на спеціальних майданчиках чи стоянці виявленого за результатами розшуку транспортного засобу боржника здійснюються в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Розшук транспортного засобу боржника припиняється в разі його виявлення, про що виконавцем не пізніше наступного робочого дня виноситься постанова про зняття майна з розшуку.

частина 4 статті 36:

Витрати, пов’язані з розшуком боржника, майна боржника та його зберіганням, стягуються з боржника у порядку, встановленому цим Законом.

Консультація щодо Виконання рішення
Наш Офіс

м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 52
БЦ"Vector", оф. 414

Ми На зв’язку

+38 (067) 123 40 47
+38 (044) 330 04 47

Години Роботи

пн-пт 09.00-19.00