Стягнення за доходи

Стягнення за доходи Київ

В повсякденному житті існують певні підстави, коли приватний виконавець може звернути стягнення на всі доходи, які отримує боржник. Можна виділити наступні моменти:

  • Коли у боржника  немає фінансів на рахунках .
  • На разі боржник не в змозі покрити в повному обсязі належних до стягнення сум за рахунок особистого капіталу.
  • Наявність рішень про стягнення періодичних платежів.
  • Пред’явлена письмова заява стягувача боргу.
  • Коли існує позов про стягнення заробітної плати, у якому  сума стягнення не перевищує допустимого значення.

Судовий наказ про стягнення заробітної плати

Приватний виконавець виносить постанову, яка стосується стягнення заборгованості з заробітної плати, пенсії або додаткових доходів боржника на момент звернення. Чинний документ передається  для виконання на відповідне підприємство до державної або приватної  організації чи установи.

Немає значення, фізична чи юридична особа здійснює певні виплати. Дуже важливо те, що стягнення з доходів може здійснюватися приватним виконавцем незалежно від місцезнаходження роботодавця боржника у любому населеному пункті нашої країни.

Дані установи чи підприємці в подальшому повинні щомісяця надсилати виконавцю звіт про відрахування та виплати за конкретною формою на державному рівні. Стягнення аліментів з пенсії по інвалідності має місто, якщо боржник має після розлучення неповнолітню одну дитину або декілька дітей.

Звернутися за допомогою до фахівця

Для того, щоб задовольнити судовий наказ про стягнення заробітної плати або з інших доходів боржника, достатньо з‘вязатися з нашими фахівцями за допомогою телефона або на офіційному сайті компанії. Дуже зручно буде скористатися послугою «зворотній зв’язок», залишити адресу своєї електронної пошти та номер телефону. Вам зателефонують якомога швидше.

Завдяки можливості користуватися електронними документами немає необхідності марнувати дорогоцінний час на довгі поїздки по місту або за його межі. На нашому сайті є детальна інформація, крім того, фахівці завжди готові відповісти на всі питання.

Про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника виконавець виносить постанову, яка надсилається для виконання підприємству, установі, організації, фізичній особі, фізичній особі – підприємцю, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи.

Оплата за проведення роботи

Оплата послуг приватного виконавця по закону відшкодовується за рахунок боржника. Слід розуміти, що ці відсотки не входять в суму заборгованості, а начисляються додатково до неї. Таким чином, стягувач у повному обсязі отримує свої кошти і нічого не втрачає.

Ідеальна співпраця на результат

Важливими перевагами  приватного виконавця є:

  • Безумовна зацікавленість у швидкому виконанні рішення суду.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Належний досвід і професіоналізм.
  • Оперативний зв’язок і можливість отримати консультацію в  зручний для клієнта час.

Стягнення з доходів може здійснюватися приватним виконавцем незалежно від місцезнаходження роботодавця боржника на всій території України.

Такі підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи – підприємці щомісяця надсилають виконавцю звіт про здійснені відрахування та виплати за формою, встановленою Міністерством юстиції України.