Послуги приватного виконавця - правова умова вашої безпеки.

Приватний виконавець Виконавчого округу
м. Києва

Час роботи: пн-пт 09.00-19.00

м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 52
БЦ"Vector", оф. 414

Стягнення за доходи Київ

В повсякденному житті існують певні підстави, коли приватний виконавець може звернути стягнення на всі доходи, які отримує боржник. Можна виділити наступні моменти:

  • Коли у боржника  немає фінансів на рахунках .
  • На разі боржник не в змозі покрити в повному обсязі належних до стягнення сум за рахунок особистого капіталу.
  • Наявність рішень про стягнення періодичних платежів.
  • Пред’явлена письмова заява стягувача боргу.
  • Коли існує позов про стягнення заробітної плати, у якому  сума стягнення не перевищує допустимого значення.
Судовий наказ про стягнення заробітної плати

Приватний виконавець виносить постанову, яка стосується стягнення заборгованості з заробітної плати, пенсії або додаткових доходів боржника на момент звернення. Чинний документ передається  для виконання на відповідне підприємство до державної або приватної  організації чи установи.

Немає значення, фізична чи юридична особа здійснює певні виплати. Дуже важливо те, що стягнення з доходів може здійснюватися приватним виконавцем незалежно від місцезнаходження роботодавця боржника у любому населеному пункті нашої країни.

Дані установи чи підприємці в подальшому повинні щомісяця надсилати виконавцю звіт про відрахування та виплати за конкретною формою на державному рівні. Стягнення аліментів з пенсії по інвалідності має місто, якщо боржник має після розлучення неповнолітню одну дитину або декілька дітей.

Оплата за проведення роботи

Оплата послуг приватного виконавця по закону відшкодовується за рахунок боржника. Слід розуміти, що ці відсотки не входять в суму заборгованості, а начисляються додатково до неї. Таким чином, стягувач у повному обсязі отримує свої кошти і нічого не втрачає.

Відповіді на Поширені питання

Для того, щоб задовольнити судовий наказ про стягнення заробітної плати або з інших доходів боржника, достатньо з‘вязатися з нашими фахівцями за допомогою телефона або на офіційному сайті компанії. Дуже зручно буде скористатися послугою «зворотній зв’язок», залишити адресу своєї електронної пошти та номер телефону. Вам зателефонують якомога швидше.

Завдяки можливості користуватися електронними документами немає необхідності марнувати дорогоцінний час на довгі поїздки по місту або за його межі. На нашому сайті є детальна інформація, крім того, фахівці завжди готові відповісти на всі питання.

Про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника виконавець виносить постанову, яка надсилається для виконання підприємству, установі, організації, фізичній особі, фізичній особі – підприємцю, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи.

Зручність роботи з приватним виконавцем обумовлена ​​тим, що його послуги оплачуються у більшості випадків за рахунок боржника. Здійснюється оплата зазвичай після отримання стягувачем своїх грошей. Важливо розуміти, що кошти утримуються не з суми боргу, а на додаток до неї.

Зателефонуйте будь ласка нам за телефонами вказаними на сайті або заповніть заявку і ми самі зв’яжемось з Вами!

Переваги співпраці З нами

Безумовна зацікавленість у швидкому виконанні рішення суду.

Повне та постійне інформування Стягувача щодо усіх заходів примусового виконання

Інформація, що стала відома виконавцю у зв’язку зі здійсненням професійної діяльності є професійною таємницею

Індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Належний досвід і професіоналізм.

Стягнення з доходів може здійснюватися приватним виконавцем незалежно від місцезнаходження роботодавця боржника на всій території України.

Такі підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи – підприємці щомісяця надсилають виконавцю звіт про здійснені відрахування та виплати за формою, встановленою Міністерством юстиції України.

Закон України “Про виконавче провадження”

Стаття 68. Умови звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника

1. Стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника звертається у разі відсутності в боржника коштів на рахунках у банках чи інших фінансових установах, відсутності чи недостатності майна боржника для покриття в повному обсязі належних до стягнення сум, а також у разі виконання рішень про стягнення періодичних платежів.

2. За іншими виконавчими документами виконавець має право звернути стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника без застосування заходів примусового звернення стягнення на майно боржника – за письмовою заявою стягувача або за виконавчими документами, сума стягнення за якими не перевищує п’яти мінімальних розмірів заробітної плати.

3. Про звернення стягнення на заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи боржника виконавець виносить постанову, яка надсилається для виконання підприємству, установі, організації, фізичній особі, фізичній особі – підприємцю, які виплачують боржнику відповідно заробітну плату, пенсію, стипендію та інші доходи.

Стаття 69. Відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника

1. Підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи – підприємці здійснюють відрахування із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника і перераховують кошти на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби, рахунок приватного виконавця у строк, встановлений для здійснення зазначених виплат боржнику, а в разі якщо такий строк не встановлено, – до десятого числа місяця, наступного за місяцем, за який здійснюється стягнення. Такі підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи – підприємці щомісяця надсилають виконавцю звіт про здійснені відрахування та виплати за формою, встановленою Міністерством юстиції України.

2. У разі припинення перерахування коштів стягувачу підприємства, установи, організації, фізичні особи, фізичні особи – підприємці не пізніш як у триденний строк повідомляють виконавцю про причину припинення виплат та зазначають нове місце роботи, проживання чи навчання боржника, якщо воно відоме.

Стаття 70. Розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника

1. Розмір відрахувань із заробітної плати, пенсії, стипендії та інших доходів боржника вираховується із суми, що залишається після утримання податків, зборів та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

2. Із заробітної плати боржника може бути утримано за виконавчими документами до погашення у повному обсязі заборгованості:

  • у разі стягнення аліментів, відшкодування шкоди, заподіяної каліцтвом, іншим ушкодженням здоров’я або смертю особи, у зв’язку із втратою годувальника, майнової та/або моральної шкоди, завданої кримінальним правопорушенням або іншим суспільно небезпечним діянням, – 50 відсотків;
  • за іншими видами стягнень, якщо інше не передбачено законом, – 20 відсотків.

З пенсії може бути відраховано не більш як 50 відсотків її розміру на утримання членів сім’ї (аліменти), на відшкодування збитків від розкрадання майна підприємств, установ і організацій, на відшкодування пенсіонером шкоди, заподіяної каліцтвом або іншим ушкодженням здоров’я, а також у зв’язку із смертю потерпілого, на повернення переплачених сум заробітної плати в передбачених законом випадках.

За іншими видами стягнень може бути відраховано не більш як 20 відсотків пенсії.

3. Загальний розмір усіх відрахувань під час кожної виплати заробітної плати та інших доходів боржника не може перевищувати 50 відсотків заробітної плати, що має бути виплачена працівнику, у тому числі у разі відрахування за кількома виконавчими документами. Це обмеження не поширюється на відрахування із заробітної плати у разі відбування боржником покарання у виді виправних робіт і стягнення аліментів на неповнолітніх дітей. У таких випадках розмір відрахувань із заробітної плати не може перевищувати 70 відсотків.

Консультація щодо Виконання рішення
Наш Офіс

м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 52
БЦ"Vector", оф. 414

Ми На зв’язку

+38 (067) 123 40 47
+38 (044) 330 04 47

Години Роботи

пн-пт 09.00-19.00