Послуги приватного виконавця - правова умова вашої безпеки.

Приватний виконавець Виконавчого округу
м. Києва

Час роботи: пн-пт 09.00-19.00

м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 52
БЦ"Vector", оф. 414

Арешт коштів

Операція арешт коштів – це своєрідне обмеження прав власника на можливість користуванням грошовими коштами. Відповідно до діючого законодавства розрізняють:

  • Арешт цінностей та коштів, які надходять і перебувають у касі.
    Арешт цінностей і коштів, які знаходяться на банківському рахунку.

Кошти арештовують як у фізичних, так і юридичних осіб. В більшості випадків накладення арешту на грошові кошти приватним виконавцем проводиться:

  • Після прийняття судового рішення.
  • Коли позов використовується як гарантія певних  зобов’язань, що були дані боржником.
Заява про арешт коштів боржника

На сьогоднішній  час у більшості випадків звернення на стягнення коштів боржника приводить до їх арешту, конфіскації та непосередньому вилученню. Обов’язково виноситься постанова. Арешт фінансів здійснюється за виконавчими документами приватним виконавцем. Якщо знаходяться  кошти готівкою, тоді після вилучення їх переводять на відповідні рахунки, що підтверджується актом певного зразка.

Арешт коштів юридичної особи також  включає в себе виконання ідентичної процедури. Відповідна постанова направляється до фінансових установ, щоб довести до їх відома певну інформацію.

Швидка допомога виконавця

Маючи на руках документ на арешт коштів, необхідно, щоб дане рішення було виконано. Для цього необхідно звернутись до приватного виконавця. Достатньо зайти на наш офіційний сайт і залишити свої координати або зателефонувати . Після знайомства зі справою виконавець одразу починає свою роботу. Не має необхідності витрачати особистий час на юридичні формальності.

Оплата діяльності

Що стосується нагороди за працю, то в даному випадку все максимально прозоро. Приватний виконавець отримує кошти за рахунок боржника, тому позивач може бути спокійний в тому, що арештовані заощадження будуть доставлені в повному обсязі. Наші клієнти застраховані від будь-якого ризику та шахрайства.

Відповіді на Поширені питання

Маючи на руках документ на арешт коштів, необхідно, щоб дане рішення було виконано. Для цього необхідно звернутись до приватного виконавця. Достатньо зайти на наш офіційний сайт і залишити свої координати або зателефонувати .

Після знайомства зі справою виконавець одразу починає свою роботу. Не має необхідності витрачати особистий час на юридичні формальності.

Зручність роботи з приватним виконавцем обумовлена ​​тим, що його послуги оплачуються у більшості випадків за рахунок боржника. Здійснюється оплата зазвичай після отримання стягувачем своїх грошей. Важливо розуміти, що кошти утримуються не з суми боргу, а на додаток до неї.

Зателефонуйте будь ласка нам за телефонами вказаними на сайті або заповніть заявку і ми самі зв’яжемось з Вами!

Переваги співпраці З нами

Відкриття виконавчого провадження в день надходження заяви Стягувача

Повне та постійне інформування Стягувача щодо усіх заходів примусового виконання

Інформація, що стала відома виконавцю у зв’язку зі здійсненням професійної діяльності є професійною таємницею

Максимальна зацікавленість у фактичному виконанні судових рішень на користь Стягувача

Відсутність бюрократичних перешкод та черг. Своєчасне та професійне виконання рішень

Маючи на руках документ на арешт коштів, необхідно, щоб дане рішення було виконано. Для цього необхідно звернутись до приватного виконавця. Достатньо зайти на наш офіційний сайт і залишити свої координати або зателефонувати . Після знайомства зі справою виконавець одразу починає свою роботу. Не має необхідності витрачати особистий час на юридичні формальності.

Закон України “Про виконавче провадження”

Стаття 48. Порядок звернення стягнення на кошти та інше майно боржника

1. Звернення стягнення на майно боржника полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації.

Про звернення стягнення на майно боржника виконавець виносить постанову.

2. Стягнення за виконавчими документами звертається в першу чергу на кошти боржника у національній та іноземній валютах, інші цінності, у тому числі на кошти на рахунках боржника у банках та інших фінансових установах.

Забороняється звернення стягнення та накладення арешту на кошти на рахунках платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, на кошти, що перебувають на поточних рахунках із спеціальним режимом використання, відкритих відповідно до статті 15-1 Закону України “Про електроенергетику”, на поточних рахунках із спеціальним режимом використання, відкритих відповідно до статті 19-1 Закону України “Про теплопостачання”, на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для проведення розрахунків за інвестиційними програмами, на поточних рахунках із спеціальним режимом використання для кредитних коштів, відкритих відповідно до статті 26-1 Закону України “Про теплопостачання”, статті 18-1 Закону України “Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення”, на спеціальному рахунку експлуатуючої організації (оператора) відповідно до Закону України “Про впорядкування питань, пов’язаних із забезпеченням ядерної безпеки”, на кошти на інших рахунках боржника, накладення арешту та/або звернення стягнення на які заборонено законом.

3. Готівкові кошти, виявлені у боржника, вилучаються та зараховуються на відповідні рахунки органів державної виконавчої служби, приватного виконавця не пізніше наступного робочого дня після вилучення, про що складається акт.

4. На кошти та інші цінності боржника, що перебувають на рахунках та на зберіганні у банках чи інших фінансових установах, на рахунках у цінних паперах у депозитарних установах, накладається арешт не пізніше наступного робочого дня після їх виявлення. Арешт поширюється також на кошти на рахунках, відкритих після винесення постанови про накладення арешту.

5. У разі відсутності у боржника коштів та інших цінностей, достатніх для задоволення вимог стягувача, стягнення невідкладно звертається також на належне боржнику інше майно, крім майна, на яке згідно із законом не може бути накладено стягнення. Звернення стягнення на майно боржника не зупиняє звернення стягнення на кошти боржника. Боржник має право запропонувати види майна чи предмети, які необхідно реалізувати в першу чергу. Черговість стягнення на кошти та інше майно боржника остаточно визначається виконавцем.

6. Стягнення на майно боржника звертається в розмірі та обсязі, необхідних для виконання за виконавчим документом, з урахуванням стягнення виконавчого збору, витрат виконавчого провадження, штрафів, накладених на боржника під час виконавчого провадження, основної винагороди приватного виконавця. У разі якщо боржник володіє майном разом з іншими особами, стягнення звертається на його частку, що визначається судом за поданням виконавця.

7. У разі якщо сума, що підлягає стягненню за виконавчим провадженням, не перевищує 20 розмірів мінімальної заробітної плати, звернення стягнення на єдине житло боржника та земельну ділянку, на якій розташоване таке житло, не здійснюється. У такому разі виконавець зобов’язаний вжити заходів для виконання рішення за рахунок іншого майна боржника.

8. Виконавець проводить перевірку майнового стану боржника у 10-денний строк з дня відкриття виконавчого провадження. У подальшому така перевірка проводиться виконавцем не рідше ніж один раз на два тижні – щодо виявлення рахунків боржника, не рідше ніж один раз на три місяці – щодо виявлення нерухомого та рухомого майна боржника та його майнових прав, отримання інформації про доходи боржника.

Державна фіскальна служба України на запит приватного виконавця надає інформацію про рахунки, відкриті боржниками – юридичними особами та фізичними особами-підприємцями. Арешт коштів боржників-фізичних осіб здійснюється шляхом винесення відповідної постанови та направлення її до фінансових установ.

Консультація щодо Виконання рішення
Наш Офіс

м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 52
БЦ"Vector", оф. 414

Ми На зв’язку

+38 (067) 123 40 47
+38 (044) 330 04 47

Години Роботи

пн-пт 09.00-19.00