Арешт коштів

Арешт коштів Київ

Операція арешт коштів – це своєрідне обмеження прав власника на можливість користуванням грошовими коштами. Відповідно до діючого законодавства розрізняють:

  • Арешт цінностей та коштів, які надходять і перебувають у касі.
    Арешт цінностей і коштів, які знаходяться на банківському рахунку.

Кошти арештовують як у фізичних, так і юридичних осіб. В більшості випадків накладення арешту на грошові кошти приватним виконавцем проводиться:

  • Після прийняття судового рішення.
  • Коли позов використовується як гарантія певних  зобов’язань, що були дані боржником.

Заява про арешт коштів боржника

На сьогоднішній  час у більшості випадків звернення на стягнення коштів боржника приводить до їх арешту, конфіскації та непосередньому вилученню. Обов’язково виноситься постанова. Арешт фінансів здійснюється за виконавчими документами приватним виконавцем. Якщо знаходяться  кошти готівкою, тоді після вилучення їх переводять на відповідні рахунки, що підтверджується актом певного зразка.

Арешт коштів юридичної особи також  включає в себе виконання ідентичної процедури. Відповідна постанова направляється до фінансових установ, щоб довести до їх відома певну інформацію.

Швидка допомога виконавця

Маючи на руках документ на арешт коштів, необхідно, щоб дане рішення було виконано. Для цього необхідно звернутись до приватного виконавця. Достатньо зайти на наш офіційний сайт і залишити свої координати або зателефонувати . Після знайомства зі справою виконавець одразу починає свою роботу. Не має необхідності витрачати особистий час на юридичні формальності.

Питання оплати

Що стосується нагороди за працю, то в даному випадку все максимально прозоро. Приватний виконавець отримує кошти за рахунок боржника, тому позивач може бути спокійний в тому, що арештовані заощадження будуть доставлені в повному обсязі. Наші клієнти застраховані від будь-якого ризику та шахрайства.

Особливості виконання постанови

Важливими складовими успішного вирішення справи є отриманий досвід та належна освіта. Звернувшись до приватного виконавця, кожен отримує можливість:

  1. Швидко вирішити свою справу.
  2. Здійснити як арешт, так і зняття арешту з коштів боржника.
  3. Скористатись електронною системою документів, яка значно спрощує процедуру.
  4. Співпрацювати з зацікавленим відповідальним виконавцем, що дуже важливо в наш час.

Державна фіскальна служба України на запит приватного виконавця надає інформацію про рахунки, відкриті боржниками – юридичними особами та фізичними особами-підприємцями. Арешт коштів боржників-фізичних осіб здійснюється шляхом винесення відповідної постанови та направлення її до фінансових установ.